Все на хорошому рівні.
Продавець оформив повернення оплаченого товару без попередження.
Зважаючи на те, що товар відправлений із затримкою, я не зміг його вчасно забрати з пошти, бо не можу дозволити собі, щоб посилка мандрувала за мною країною. Дізнавався я про це випадково, коли побачив повідомлення про повернення коштів за платне зберігання за один день - наступного я планував посилку забрати. Під час телефонної розмови продавець відмовився скасовувати повернення оплаченої покупки.