Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).
Все супер!
Наполегливо рекомендую як надійного та порядного продавця! Досить лише зазначити що від моменту оформлення замовлення (саме оформлення, а не відправлення!) до моменту отримання пройшло менше доби!!! Respect yourself!!!
Гарна якість,все підійшло.
Все супер!