Нічосі, швидкість! У неділю зробив замовлення, оплатив - і у неділю відправили. А в понеділок вже отримав у поштоматі. По треку подивився - це не те щоб з того ж міста відправка, а з сусідньої області. Що тут скажеш - ДЯКУЮ!
Клас
Супер
Нічосі, швидкість! У неділю зробив замовлення, оплатив - і у неділю відправили. А в понеділок вже отримав у поштоматі. По треку подивився - це не те щоб з того ж міста відправка, а з сусідньої області. Що тут скажеш - ДЯКУЮ!