Приємно мати справу з порядними людьми!!!
Чудова річ при ремонті авто у відповідальних місцях, легко відновити різьбу в алюмінії, але потрібно звернути увагу на довжину самого вьортиша мені знадобилися довші ніж ті що йдуть у комплекті. А так все супер. Рекомендую.