Купляв у цього продавця дві лінійки і кутник. Кутник виявився бракованим і я його відіслав назад через "легке повернення", а продавець повернув кошти.
Все норм, тільки єдине зауваження, що продавець не відповідає на повідомлення тут на сайті -- тому треба йому дзвонити напряму.
Товар не відправили, гроші не повертають.
Товар якісний, пакування ціле, рекомендую.