Сейчас у компании нерабочее время. Заказы и сообщения будут обработаны с 09:00 ближайшего рабочего дня (сегодня)
Все супер!
Наполегливо рекомендую як надійного та порядного продавця! Досить лише зазначити що від моменту оформлення замовлення (саме оформлення, а не відправлення!) до моменту отримання пройшло менше доби!!! Respect yourself!!!
Гарна якість,все підійшло.
Все супер!