Сейчас у компании нерабочее время. Заказы и сообщения будут обработаны с 09:00 ближайшего рабочего дня (завтра, 24.06)
На мої три повідомлення щодної відповіді. В режимі телефонної розмови також ніхто не звязувався.
Все добре. Хороший продавець
Упакування було розірвано.А так то все нормально.